پروپاگاندای سوپر انقلابی ها

پروپاگاندای سوپر انقلابی ها

بارها  نوشتیم این سوپر انقلابی ها چیزی بیشتر  از نئومارکیست هایی که سخنان شان را در زرورق چند شعار مذهبی می پوشانند نیستند. شوربختانه در فترت گفتمان های واقعی ، سوپر انقلابی ها بواسطه پروپاگاندای(البته درستش پروپوکانی!!) رسانه های زنجیره ای شان هچنان می تازند و در خلا تاثیر گذاری روشنفکران اصیل این آنها هستند که لکوموتیو حوادث ناخوشایند کشور را به پیش می برند. 

پروپاگانداری سوپر انقلابی ها

بارها  نوشتیم این سوپر انقلابی ها چیزی بیشتر  از نئومارکیست هایی که سخنان شان را در زرورق چند شعار مذهبی می پوشانند نیستند. شوربختانه در فترت گفتمان های واقعی ، سوپر انقلابی ها بواسطه پروپاگاندای(البته درستش پروپوکانی!!) رسانه های زنجیره ای شان هچنان می تازند و در خلا تاثیر گذاری روشنفکران اصیل این آنها هستند که لکوموتیو حوادث ناخوشایند کشور را به پیش می برند. آنها بودند که با حمله به سفارت انگلیس و عربستان موجب تحمیل میلیاردها دلار هزینه بی فایده به جیب ملت شدند آنها بودند که هولوکاست بازی را یاد احمدی نژاد دادند و او را 8 سال تمام بر خلاف میلش مدیریت کردند. حالا همه اینها به کنار. یک نمونه از پروپاگاندای این ها را ببینید. یک برادر که عضو مجلس خبرگان رهبری است ( یعنی دستش در دایره قدرت است و براحتی از فیلتر خودی شورای نگهبان عبور کرده ) به همراه آن یکی که به شعارهای ضد سرمایه داری معروف است سوار ماشین شان میشوند در نزدیکی های مجتمع رفاهی (بین قم-تهران) گوشی ها را خاموش می کنند می روند منزل یکی از رفقا و جوج میزنند و عشق و صفا. بعد پروپاگاندای رسانه های زنجیره ای (و اخیرا شبکه ای ) شروع به مصیبت خوانی می کنند و قهرمان سازی و... که آقا انقلابی ها  را دزدییدند .
چه نشسته اید که عدالت طلبی ذبح شد ، انقلابی گری مظلوم واقع شد و ...

تا اینکه نماینده اصولگرای قم (ذوالنور ) ماجرا را لو می دهد تا فضاحت شان آشکار گردد.

بله این روش و منطق سوپر انقلابی هاست . آنها زنده به شعار و هیجان و شور بی شعورند  هرچه شور بیشتر ، زمینه برای سردمداری آنها بیشتر

 غلامرضا منصوری


چاپ   ایمیل

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید