نامه جمعیت تحول خواهان آذربایجان به استاندار

آقای اکبراعلمی، نماینده اسبق مردم شریف تبریز، اسکو و آذرشهر در دوره های ششم و هفتم مجلس شورای اسلامی، به دعوت گروه های مختلف مردمی و تشکل های سیاسی و اجتماعی از جمله جمعیت تحول خواهان آذربایجان، در روزهای گذشته در تبریز حضور یافته بود

نامه جمعیت تحول خواهان استان به استاندار آذربایجان شرقی

بسمه تعالی

استاد معزز، جناب آقای دکتر پورمحمدی
استاندار محبوب و دانشمند آذربایجان شرقی

با اهداء سلام و تحیات، چنانچه مستحضر هستید آقای اکبراعلمی، نماینده اسبق مردم شریف تبریز، اسکو و آذرشهر در دوره های ششم و هفتم مجلس شورای اسلامی، به دعوت گروه های مختلف مردمی و تشکل های سیاسی و اجتماعی از جمله جمعیت تحول خواهان آذربایجان، در روزهای گذشته در تبریز حضور یافته بود. در دو روز گذشته خبری در رسانه های مجازی استان منتشر شد، دال بر دیدار و گفتگوی فیمابین جنابعالی و آقای اعلمی که باید آن را به فال نیک گرفت.

علاوه بر اینکه آقای اعلمی در گذشته، منشأ خدمات شایان توجهی در سطح استان و حتی کشور بوده و دارای تجارب ارزشمند سیاسی و اجرایی و نظارتی و تقنینی بوده اند که این تجارب می تواند در مسیر توسعه استان مؤثر باشد، ایشان اکنون نیز با حضور فعال در صحنه های مختلف سیاسی و مدنی، در زمینه های مختلفی مانند پیشگیری از برخی مفاسد و رانت های کلان، احقاق حقوق و عدالتخواهی در سطح ملی اثرگذار هستند. این جمعیت، درایت جنابعالی در بهره گیری از این ظرفیت مهم استان را که بر خلاف کلیشه ها و دیفاکتوهای حاکم شده در سالیان گذشته هست، ناشی از بصیرت، شجاعت و تعهد جنابعالی در مقابل مردم استان تلقی و آن را یک تصمیم مهم در جهت باز شدن فضای سیاسی استان و استفاده از همه ظرفیت ها در مسیر توسعه سیاسی و اجتماعی استان ارزیابی می کند.

جمعیت تحول خواهان آذربایجان، از هوشمندی و زمان شناسی جنابعالی در سال مهم و حساس پیش رو قدردانی کرده و آن را یک گام مهم در جهت افزایش مشارکت مردمی در صحنه های حساس آینده به نفع استان، کشور، نظام و انقلاب می داند.

جمعیت تحول خواهان آذربایجان


چاپ   ایمیل

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید