شنبه, ۱۳ خرداد ۱۴۰۲

جلسه کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی کلانشهر تبریز برگزار شد

جلسه کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی کلانشهر تبریز برگزار شد

جلسه کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی کلانشهر تبریز با حضور اعضای کمیسیون، شهردار، مدیران شهرداری و کارشناسان کمیسیون روز دوشنبه ۱۷ آبان ماه برگزار گردید.
.
علیرضا نوای باغبان رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تبریز در این جلسه گفت:
محور جلسات دهم و یازدهم کمسیون برنامه و بودجه با مدیران شرکت آب و فاضلاب استان بود، چون نحوه ی تعامل و همکاری شهرداری با شرکت آب وفاضلاب برای شورای شهر مهم و ارزشمند است.
.
وی افزود؛ برخی نقاط محروم شهر از جمله کرگچ، اخمقیه، قراملک و علی سیاهپوش فاقد شبکه فاضلاب هستند که در حال حاضر پروژه شبکه فاضلاب شهری تبریز ۸۵% پیشرفت فیزیکی دارد که هدف و سیاست شورای شهر رساندن این پروژه به ۱۰۰% می باشد.
.
افزودنی است مقرر شد در راستای درخواست مدیران شرکت آب و فاضلاب استان و بدلیل عدم تخصیص اعتبار از منابع ملی در سال ۱۳۹۹ و کاهش احداث مسیر شبکه فاضلاب در تبریز از ۸۰ کیلومتر به۴۰ کیلومتر در سال، جلسه ای با حضور اعضای کمیسیون برنامه و بودجه، شهردار تبریز و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب تشکیل و پس از بحث ها و گفتگوهای کارشناسی و در راستای حمایت همه جانبه از پروژه فاضلاب شهری و ایجاد رضایت مندی مردم شریف تبریز انجام گیرد و هزینه های حفاری توسط شهرداری تا یکسال بصورت ۲۵% نقد و مابقی بصورت تهاتر در حساب فی مابین شهرداری و شرکت آب و فاضلاب اعمال گردد.
.
همچنین پیگیری تخصیص اعتبار از منابع ملی به پروژه شبکه آب و فاضلاب تبریز از طریق نمایندگان مجلس و همکاری شورای شهر در کسب منابع از محل تبصره۳ در اولویت کاری شورای شهر و مدیران شرکت آب و فاضلاب قرار گرفت.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

چاپ   ایمیل

خبرگزاری آی پرس - اخبار و رویدادهای روز تبریز، ایران و جهان بصورت تحلیلی در این خبرگزاری انتشار می یابد و رعایت اصالت منبع خبر و حفظ حریم خصوصی از اولویت های اساسی در این خبرگزاری می باشد.

تلفن تماس: 04135538205   04135541840   04135541841

همراه : 09025565962

 

صاحب امتیاز و مدیرمسئول : امیرحسین آقامی
سردبیر : غلامرضا منصوری