شنبه, ۱۳ خرداد ۱۴۰۲

با صادق خرازی ها چه باید کرد؟

با صادق خرازی ها چه باید کرد؟

مصباح یزدی علنا ورسما محمد خاتمی و امثالهم را شیطان می داند و اگر در محافل عمومی بخواهد از آنها نام ببرد به چیزی کمتر از فتنه گرو یاغی و .. رضایت نمی دهد. 

با صادق خرازی ها چه باید کرد؟

اخیرا آقای صادق خرازی دبیرکل حزب ندا (که  زمانی عنوان نسل سوم اصلاح طلبان را به یدک میکشید) در مطلبی به تبیین جایگاه معنوی آقای مصباح یزدی پرداخته است. ابتدا باید بدانیم که در زمان شکل گیری حزب ندا مخالفت های زیادی با این تشکل جوان صورت پذیرفت اما این سید محمد خاتمی بود که هزینه تاسیس این تشکل را به صفر رساند و با اجازه معنوی او بود که این مسیر جدید اما نهایتا نه چندان موثر شکل گرفت. بهرحال در  این که شخص خرازی و تشکل متبوعش مدیون خاتمی است شکی وجود ندارد. حال ببینیم رابطه مصباح و خاتمی چگونه است؟ مصباح یزدی علنا ورسما محمد خاتمی و امثالهم را شیطان می داند و اگر در محافل عمومی بخواهد از آنها نام ببرد به چیزی کمتر از فتنه گرو یاغی و .. رضایت نمی دهد. حال سئوال اینجاست که چگونه فردی که همه آبروی خود را مدیون خاتمی است می تواند چنین به راحتی در مدح دشمن او سخن بگوید؟

برای حل این معمای ذهنی چند نکته دیگر را هم باید مد نظر داشت.

نخست اینکه آقای خرازی برادر عروس رهبری است . دوم اینکه آقای خرازی برادر کمال خرازی (رییس شورای راهبردی ئزارت خارجه) است که با حکم رهبری به این سمت مامور شده است.

داستان صادق ها همین داستان روابط است. اصالتا یکی از مشکلات بزرگ سیاست ورزی درایران همین رو دربایستی ها و حساب و کتاب های منفعت طلبانه است. با این دوستم و با آن فامیل . نه از این می توانم بگذرم نه از آن. ما ایرانی ها خدای گفتمان نه سیخ بسوزه نه کباب هستیم. بنابراین به نظرم هرچند باید به آقای خرازی گوشزد نمود که سخنان وی مغایر با مشی سیاسی و گذشته اوست باید این نکته را هم گوشزد کنیم که شترسواری دولا دولا نمیشود. اگر آن تعاریف و توصیفاتی  که در مورد آقای مصباح فرموده اید اعتقاد قلبی تان است ، ظلم بزرگی به کسانی کرده اید که در قالب حزب ندا آنها را فریفته اید چرا که در مرامنامه این حزب چیزی از منویات آن عالم صمدانی گنجانده نشده است .

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

چاپ   ایمیل

خبرگزاری آی پرس - اخبار و رویدادهای روز تبریز، ایران و جهان بصورت تحلیلی در این خبرگزاری انتشار می یابد و رعایت اصالت منبع خبر و حفظ حریم خصوصی از اولویت های اساسی در این خبرگزاری می باشد.

تلفن تماس: 04135538205   04135541840   04135541841

همراه : 09025565962

 

صاحب امتیاز و مدیرمسئول : امیرحسین آقامی
سردبیر : غلامرضا منصوری