شنبه, ۱۳ خرداد ۱۴۰۲

معاون رئیس‌جمهور در امور بانوان: طرح کسب و کار‌های پایدار "خانواده‌محور" به زودی رونمایی می‌شود

معاون رئیس‌جمهور در امور بانوان: طرح کسب و کار‌های پایدار "خانواده‌محور" به زودی رونمایی می‌شود

 انسیه خزعلی که یکی از همراهان رئیس جمهور در سفر یک روزه به استان زنجان است با حضور در جمع فعالان جهاد‌دانشگاهی استان زنجان اظهار داشت: به نظر می‌رسد تا حال حاضر شرایط برای به ظهور رساندن تمام توانمندی‌های بانوان فراهم نشده باشد با این حال تغییر در این امور، از جمله هدف‌های در دست پیگیری امور زنان و بانوان ریاست جمهوری است.

وی با بیان اینکه مهارت‌آموزی، پشتیبانی و اشتغالزایی برای بانوان در کشور از جمله اهداف و برنامه‌های این معاونت است، گفت: طرح مذکور به زودی با عنوان کسب و کار‌های پایدار خانواده محور رونمایی می‌شود.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با تاکید بر اینکه طرح مذکور به صورت ویژه و خاص بر توانمندی‌های زنان خود سرپرست و بی‌سرپرست برنامه‌ریزی شده تصریح کرد: هدف ما این است با اجرای طرح زمینه اشتغال، بستر پشتیبانی و نظارت طرح‌های تولیدی را تا پنج سال متوالی فراهم نماییم.

وی طرح کسب‌ و کار‌های پایدار را خانواده محور اعلام کرد و گفت: این طرح صرفاً مختص بانوان نیست اما تاکید ویژه آن بر توانمندسازی بانوان است.

خزعلی با اشاره به اینکه معاونت زنان و خانواده رئیس جمهور در زمینه سیاست‌گذاری، ارائه و بررسی ایده و برنامه‌ها فعالیت می‌کند، بیان کرد: این معاونت این توانمندی را دارد که به عنوان حلقه وصل در ارتباط با سایر دستگاه‌ها عمل نماید.

 

 

 

به نقل از خبرگزاری تسنیم

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

چاپ   ایمیل

خبرگزاری آی پرس - اخبار و رویدادهای روز تبریز، ایران و جهان بصورت تحلیلی در این خبرگزاری انتشار می یابد و رعایت اصالت منبع خبر و حفظ حریم خصوصی از اولویت های اساسی در این خبرگزاری می باشد.

تلفن تماس: 04135538205   04135541840   04135541841

همراه : 09025565962

 

صاحب امتیاز و مدیرمسئول : امیرحسین آقامی
سردبیر : غلامرضا منصوری