یکشنبه, ۰۳ بهمن ۱۴۰۰

تک رقمی شدن فوتی های کرونایی با افزایش واکسیناسیون

تک رقمی شدن فوتی های کرونایی با افزایش واکسیناسیون

"بهمن نقی‌پور" امروز در چهل و سومین جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا با بیان اینکه ۷۳۳ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های استان بستری هستند، اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۳۴ بیمار کرونایی بستری و ۹ نفر نیز جان خود را از دست دادند.
بهمن نقی‌پور با اشاره به اینکه شهرستان‌های جلفا و مرند در وضعیت قرمز قرار دارند، افزود: از لحاظ رنگ‌بندی کرونایی ۲ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۱۲ شهرستان در وضعیت زرد و ۵ شهرستان نیز آبی است.
وی ادامه داد: در حال حاضر ۷۱ درصد جمعیت کل استان واکسن نوبت اول و ۵۸ درصد نوبت دوم و ۱.۵ درصد نیز نوبت سوم را دریافت کرده‌اند.
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان‌شرقی و دبیر کمیته نظارت ستاد استانی مقابله با نیز در این جلسه با اشاره به آمار بازرسی از صنوف در هفت ماهه امسال، تصریح کرد: ۲۷ هزار و ۸۸۰ بازدید تیم‌های مشترک، ۲۵۱ هزار و ۸۸۲ بازدید توسط بازرسان بهداشت محیط و حرفه‌ای انجام شده است.
بدرشکوهی افزود: در مجموع ۹۶۷ واحد پلمب، ۵۶ هزار و ۳۷۵ واحد تذکر دریافت کردند و با ۴ هزار و ۹۵۰ واحد نیز طبق مقررات و قوانین برخورد شده است.

 

 

 

به خبرگزاری نصر

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

چاپ   ایمیل

خبرگزاری آی پرس - اخبار و رویدادهای روز تبریز، ایران و جهان بصورت تحلیلی در این خبرگزاری انتشار می یابد و رعایت اصالت منبع خبر و حفظ حریم خصوصی از اولویت های اساسی در این خبرگزاری می باشد.

تلفن تماس: 04135538205   04135541840   04135541841

همراه : 09025565962

 

صاحب امتیاز و مدیرمسئول : امیرحسین آقامی
سردبیر : غلامرضا منصوری