اداره کل حفاظت محیط زیست استان بیگی را تهدید به شکایت کرد!

اداره کل حفاظت محیط زیست استان بیگی را تهدید به شکایت کرد!

اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی به نامه نماینده مردم شریف تبریز، آذرشهر و اسکو خطاب به دادستان محترم دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان تبریز در خصوص این اداره کل واکنش نشان داد.

 اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی در خصوص انتشار نامه احمد علیرضا بیگی نماینده مردم تبریز به دادستان  مرکز استان و اعلام جرم نسبت به اداره اعلام می دارد: نامه به ظاهر مشفقانه و دلسوزانه آقای بیگی خطاب به دادستان محترم مرکز استان بیش از پیش موجبات تقویت نظارتی مجموعه حفاظت محیط زیست استان شد و از این بابت از آقای بیگی تشکر و قدردانی می گردد.

 نامه  مذکور در بادی امر به نظر دلسوزانه و مشفقانه بوده اما با بر شمردن کلماتی مانند"تخلفات مکرر، مسامحه، لاپوشانی، ناسلامتی اداره کل و بسیاری موارد دیگر" که همه این مطالب اتهامات بی پایه و اساس بوده و به نظر می رسد همگی آنها نشأت گرفته از یک سرمنشأ است که حاصل مغلطه کاری و دعواهای جناحی دوستان استاندار سابق بوده و باعث ایجاد یأس و ناامیدی در شرایط خاص کشور در دل اهالی محترم و فهیم استان می گردد.

افزودنی است: در سالهای گذشته بارها به ایشان اعلام کرده بودیم که مدارک و اسنادشان را به مراجع قضایی تحویل دهند و مجدا و موکدا اعلام می داریم این اداره کل آمادگی پاسخ گویی در جمع افراد متخصص با حضور نمایندگان سمن ها، اصحاب رسانه و ادمین های کانال های فضای مجازی در هر زمان و مکانی که ایشان صلاح می دانند را دارد.

و در ضمن ذکر این مطلب هم ضروری است که در مورد اتهاماتی که ایشان بر علیه سازمان حفاظت محیط زیست وارد نموده اند، این اداره کل حق شکایت خود را علیه نماینده محترم به اتهام توهین، افترا و تشویش اذهان عمومی محفوظ می دارد تا در موعد مناسب عملی نماید.


چاپ   ایمیل

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید