آتش سوزی وحشتناک در خانه ویلایی/ مرد راننده همسر دوم خود را کشته و بلافاصله خودکشی کرده؟

آتش سوزی وحشتناک در خانه ویلایی/ مرد راننده همسر دوم خود را کشته و بلافاصله خودکشی کرده؟

ماجرای یک جنایت هولناک در بولوار امامت مشهد هنگامی لو رفت که اهالی ساکن در خیابان امامت ۶۲ با مشاهده دود غلیظ و شعله‌های آتشی که از یک ساختمان دو طبقه ویلایی زبانه می‌کشید، هراسان با سازمان آتش نشانی مشهد تماس گرفتند و از یک آتش سوزی خبر دادند.

امدادگران آتش‌نشانی که برای سفره افطار آماده می‌شدند با شنیدن این پیام، بلافاصله راهی بولوار امامت شدند. آن‌ها با گشودن در حیاط بی محابا به دل آتش زدند و همه تلاش خود را برای اطفای سریع شعله‌های آتش به کار گرفتند.

وقتی آتش‌نشانان شعله‌های سرکش را در چند نقطه منزل ویلایی خاموش کردند ناگهان با اجساد زن و مردی میان سال روبه رو شدند که پیکر هر کدام در قسمتی از منزل مسکونی قرار داشت. با مشخص شدن عمدی بودن آتش سوزی، بی درنگ آتش نشانان ماجرا را به نیروهای انتظامی و قاضی ویژه قتل عمد اطلاع دادند.

با حضور مقام قضایی و کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی در خیابان امامت ۶۲ تحقیقات میدانی گسترده‌ای در این باره آغاز شد. جسد زن ۵۰ ساله در حالی داخل اتاق خواب و کنار کمدها افتاده بود که پاهایش با کمربند و سیم بسته شده بود، اما جسد مرد ۶۱ ساله که آثار بریدگی‌های عمیق و سطحی روی دست و پاهایش دیده می‌شد در پذیرایی منزل قرار داشت و خون زیادی نیز روی قالی ریخته بود.

آتش سوزی وحشتناک در خانه ویلایی/ مرد راننده همسر دوم خود را کشته و بلافاصله خودکشی کرده؟

وجود سه کانون آتش در منزل مسکونی که با مایعات قابل اشتعال مانند بنزین شکل گرفته بود در حالی فرضیه‌های متفاوت جنایی را مقابل قاضی ویژه قتل عمد قرار داد که پیدا شدن دستبندهای پلاستیکی خون آلود در حیاط منزل و نبود تلویزیون در خانه، این معمای جنایی را پیچیده‌تر می‌کرد.

از سوی دیگر قتل زن ۵۰ ساله به دست شوهر و خودکشی مرد ۶۱ ساله پس از ارتکاب جنایت نیز با توجه به آثار بریدگی‌هایی مانند خودزنی یکی دیگر از فرضیه‌های جنایی است که با انتقال اجساد به پزشکی قانونی مورد کنکاش‌های پلیسی و قضایی قرار خواهد گرفت.

بررسی ها بیانگر آن بود که زن ۵۰ ساله همسر دوم مرد راننده است که از سال ۹۶ به عقد وی درآمده بود. بررسی‌های بیشتر نشان داد «حسن-ب» (مرد ۶۱ ساله) در یکی از شرکت‌های اتوبوسرانی مشغول کار بود که به دلیل شیوع کرونا خانه نشین شده بود. او حدود ۱۰ سال قبل با همسرش متارکه کرده و سپس «م-خ» (زن ۵۰ ساله) را به عقد خودش درآورده بود.تحقیقات بیشتر درباره این جنایت وحشتناک با صدور دستورات ویژه قضایی توسط کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی ادامه دارد.


چاپ   ایمیل

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید