این میزها برای کسی نمی‌ماند/ دور هم جمع شوید و از خودتان تعریف کنید!

این میزها برای کسی نمی‌ماند/ دور هم جمع شوید و از خودتان تعریف کنید!

عضو شورای شهر تبریز گفت: برخی نیروها با سابقه چند ساله از شرکت‌ها کنار گذاشته می‌شوند و این دور از انصاف است، یادتان باشد روزی می‌رسد که ما را هم از در این شورا داخل نمی‌گذارند و این میزها همیشه نمی‌ماند.

محرم محمدزاده در جلسه امروز شورای شهر تبریز در تذکری با اشاره به اخراج برخی کارکنان اظهار داشت: برخی نیروها با سابقه چند ساله از شرکت‌ها کنار گذاشته می‌شوند و این دور از انصاف است، یادتان باشد روزی می‌رسد که ما را هم از در این شورا داخل نمی‌گذارند و این میزها همیشه نمی‌ماند.
وی در خصوص تبدیل وضعیت کارکنان شهرداری گفت: تبدیل وضعیت کارگران را پیگیری کنید؛ حال روحی کارگران خوب نیست و کارگران به دنبال پارتی هستند تا استخدام شوند.
عضو شورای شهر با بیان اینکه این کار درست نیست که کارگران را اذیت کنید، عنوان کرد: ۳۵۰۰ نفر را بر اساس تحصیلات و سابقه تبدیل وضعیت کنید و اسامی‌شان را اعلام کنید.
وی با انتقاد از وضعیت زیباسازی شهر تبریز ابراز داشت: آیا زیباسازی شهری تنها در محلات پر رفت و آمد و ثروتمند باشد و در محلاتی مانند ملازینال، یوسف آباد و مارالان حق ندارند از زیبایی بهره ببرند؟
محرم محمدزاده به دلیل تذکر به پایان زمانش با اعتراض جلسه شورا را ترک کرد و حین ترک جلسه عنوان کرد: من حرف نمی زنم و می‌روم شما دور هم جمع شوید و از خودتان تعریف کنید و کار انتخاباتی انجام دهید!

چاپ   ایمیل

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید