شایعه‌ی سهمیه‌ی اعضای شورا برای تبدیل وضعیت/ تحصیل یا تجربه؟ مساله این است!

شایعه‌ی سهمیه‌ی اعضای شورا برای تبدیل وضعیت/ تحصیل یا تجربه؟ مساله این است!

اسوتچی گفت: شایعاتی در فضای مجازی به راه انداخته می‌شود که اعضای شورا برای تبدیل وضعیت‌ها سهمیه دارند که خوشبختانه همه اعضا اظهار بی اطلاعی کردند و به این دلیل شفافیت ضروری است.

محمد حسن اسوتچی در گفت‌وگو با خبرنگار آناج در خصوص سوالش از اعضای شورا درباره شایعه اعطای سهمیه تبدیل وضعیت به آنها اظهار داشت: در فضای مجازی شایعاتی به راه انداختند که برای اعضای شورا سهمیه تبدیل وضعیت داده‌اند که خوشبختانه بیشتر اعضا از این موضوع اظهار بی اطلاعی کردند.

وی با بیان اینکه برای جلوگیری از این شایعات باید از ریشه این مسائل را خشکاند، گفت: شفافیت و بازهم شفافیت تنها راهکاری است که می‌تواند جلوی این شایعات را بگیرد، تن و بدن کارگران شهرداری هرروز می‌لرزد که آیا تبدیل وضعیت می‌شوند تا سرنوشت آنها چه می‌شود.

عضو شورای شهر تبریز با اشاره به ضرورت تسریع تبدیل وضعیت‌ها عنوان کرد: شهرداری باید هرچه سریعتر با شفافیت کامل تبدیل وضعیت را انجام دهد، چیز محرمانه‌ای وجود ندارد و باید اعلام کنند که بر اساس این ضوابط افراد تبدیل وضعیت می‌شوند.

وی با بیان اینکه کارگران سوال می‌پرسند اما جوابی دریافت نمی‌کنند، تصریح کرد:هرکسی هم یک مصاحبه می‌کند که شائبه ایجاد می‌کند که تنها راه جلوگیری از ابهامات و شائبه‌ها شفاف سازی است.

اسوتچی در پاسخ به این سوال که موضوع تحصیلات ممکن است حق برخی کارگران قدیمی را تضییع کند، یادآور شد: پیشنهاد من این بود که برآیندی از چهار مولفه تحصیلات، سابقه و تجربه و تخصص را برای کل کارگران و کارمندان اعمال کند بیش از 90 درصد تبدیل وضعیت‌ها به حق خواهد بود.

وی در پایان در خصوص تاثیر مثبت این چهار مولفه گفت: اگر تمام این مولفه‌ها در نظر گرفته شود بسیاری به حقشان می‌رسند اما اگر تنها تحصیلات و یا فقط تجربه را در نظر بگیرند به عده‌ای ظلم خواهد شد.

انتهای پیام/


چاپ   ایمیل

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید