چهارشنبه, ۰۵ آبان ۱۴۰۰

سردار اشتری: اقدامات جدید پلیس در حوزه هوشمندسازی در روزهای آینده رونمایی می‌شود

سردار اشتری: اقدامات جدید پلیس در حوزه هوشمندسازی در روزهای آینده رونمایی می‌شود

فرمانده نیروی انتظامی گفت: اقدامات جدید پلیس در حوزه هوشمندسازی در روزهای آینده رونمایی می‌شود.

 به گزارش گروه اجتماعی آی پرس؛ سردار حسین اشتری صبح امروز در حاشیه مراسم صبحگاه  نیروی انتظامی در ستاد این نیرو با بیان اینکه هفته نیروی انتظامی در سال جاری با شعار "پلیس هوشمند، امنیت پایدار" آغاز شده اظهار کرد: اقدامات خوبی برای هوشمندسازی پلیس صورت گرفته که در هفته نیروی انتظامی رونمایی می‌شود.

رئیس پلیس کشور با بیان اینکه این اقدامات، سرعت و دقت ما را در حوزه‌های مختلف تصریح می‌کند، به برنامه‌های این نیرو در هفته ناجا اشاره و بیان کرد: بنا داریم در این هفته خدمات بیشتری به مردم ارائه کنیم که یکی از این خدمات بحث ترخیص خودروها و موتورسیکلت‌های توقیفی و رسوبی با تخفیف ویژه است که از سال‌های گذشته در پارکینگ‌ها نگهداری می‌شود.

وی افزود: به همکاران تأکید کردیم که از تحویل خودروها و موتورسیکلت‌های توفیقی تسهیلات ویژه‌ای ایجاد کنند و به غیر ازموتورسیکلت‌ها و خودروهایی که حکم قضایی دارند، مابقی خودروها و موتورسیکلت‌ها ترخیص می‌شوند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: مردم از ما مطالبات به حقی دارند که در برخی جاها متأسفانه نتوانسته‌ایم این مطالبات را کاملاً جوابگو باشیم و ان‌شاءالله بتوانیم این مطالبات را نیز پاسخگو باشیم. همکاران من با توجه به تجهیزات خوب در اختیار، به سمت حرفه‌ای شدن گام برمی‌دارند.

فرمانده انتظامی کشور با بیان اینکه امنیت بسیار خوبی در مرزها وجود دارد و هیچگونه مشکل امنیتی نداریم، گفت: همکاران بنده با آمادگی کامل مشغول حراست از مرزها هستند.

وی با بیان اینکه امکانات و تجهیزات خوب، نیروی جدید، جوان و تازه نفس به مرزبانی تزریق شده، بیان کرد: البته کمبودهایی در زمینه مرزبانی وجود دارد اما بنا داریم که امکانات بیشتری در اختیار مرزبانی قرار دهیم.

این مقام ارشد انتظامی با تأکید بر اینکه هیچ بن‌بستی وجود ندارد و تمام موانع از سر راه برداشته شده، یادآور شد: ان‌شاءالله کشورهای همسایه نیز بتوانند مسائل خود را داخلی حل کنند و مشکلی برای همسایگان نداشته باشند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

چاپ   ایمیل

خبرگزاری آی پرس - اخبار و رویدادهای روز تبریز، ایران و جهان بصورت تحلیلی در این خبرگزاری انتشار می یابد و رعایت اصالت منبع خبر و حفظ حریم خصوصی از اولویت های اساسی در این خبرگزاری می باشد.

تلفن تماس: 04135538205   04135541840   04135541841

همراه : 09025565962

 

صاحب امتیاز و مدیرمسئول : امیرحسین آقامی
سردبیر : غلامرضا منصوری