شنبه, ۱۳ خرداد ۱۴۰۲

کلاهبردار ۱۲۰ میلیارد ریالی پیش فروش خودرو در تبریز دستگیر شد

کلاهبردار ۱۲۰ میلیارد ریالی پیش فروش خودرو در تبریز دستگیر شد

فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی از دستگیری کلاهبردار ۱۲۰ میلیارد ریالی پیش فروش خودرو در پی شکایت ۹۰ شهروند تبریزی خبر داد.

به گزارش ای پرس به نقل از ایرنا، سردار " حسین عبدی" روز سه شنبه در گفتگویی اعلام کرد: در پی اعلام شکایت و دادخواهی بیش از ۹۰ نفر از شهروندان تبریزی با موضوع کلاهبرداری و اخذ مبالغی در یکی از نمایندگی های غیر رسمی خودرو و عدم انجام تعهدات در تحویل خودرو و متواری شدن کلاهبردار، موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان با استفاده از شیوه و شگردهای پلیسی و اقدامات فنی و تخصصی هویت و محل اختفاء متهم را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی اظهار کرد: متهم در بازجویی های پلیسی به بزه ارتکابی معترف که از حدود ۹۰ نفر شاکی پرونده مبلغی افزون بر ۱۲۰ میلیارد ریال در قبال ثبت نام پیش فروش خودرو از شهروندان اخذ و کلاهبرداری کرده است .

وی گفت:  پس از تکمیل تحقیقات، پرونده در اختیار مراجع قضائی قرار گرفت و متهم با قرار مناسب روانه زندان شد.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

چاپ   ایمیل

خبرگزاری آی پرس - اخبار و رویدادهای روز تبریز، ایران و جهان بصورت تحلیلی در این خبرگزاری انتشار می یابد و رعایت اصالت منبع خبر و حفظ حریم خصوصی از اولویت های اساسی در این خبرگزاری می باشد.

تلفن تماس: 04135538205   04135541840   04135541841

همراه : 09025565962

 

صاحب امتیاز و مدیرمسئول : امیرحسین آقامی
سردبیر : غلامرضا منصوری