شنبه, ۱۳ خرداد ۱۴۰۲

کشتی آتش‌ گرفته در سواحل کانادا متعلق به رژیم صهیونیستی

کشتی آتش‌ گرفته در سواحل کانادا متعلق به رژیم صهیونیستی

ه گزارش آی پرس به نقل از رویترز، گارد ساحلی کانادا اعلام کرد یک کشتی کانتینری در سواحل ویکتوریا، بریتیش کلمبیا دچار آتش سوزی گسترده شده است.

بر اساس گزارش رویترز، مسئولان گارد ساحلی کانادا با همکاری گارد ساحلی آمریکا در حال نظارت بر این حادثه و بررسی علت آن هستند.

گارد ساحلی کانادا ،از کشتی کانتیتری «ام وی زیم کینگستون» «MV Zim Kingston» گزارشی دریافت کرد که بسیاری از کانتینرهای این کشتی دچار آتش سوزی شدند و شش کانتینر به طور کامل در آتش سوخته اند.

بر اساس این گزارش گفته می‌شود کشتی حامل بیش از ۵۲ هزار کیلوگرم زانتات « مواد شیمیایی مورد استفاده در تجارت معدن» است که حاوی «آمیل زانتات پتاسیم» است. آمیل زانتات پتاسیم محرک و خطری برای محیط زیست محسوب می‌شود.

کشتی کانتینری «ام وی زیم کینگستون» روز جمعه گزارش داد که در غرب تنگه خوآن دو فوکا «Juan de Fuca» با آب و هوای سخت و ناآرام مواجه شده است.

این در حالی است که رسانه‌های عبری اعلام کرده‌اند که کشتی آتش‌ گرفته در سواحل کانادا متعلق به رژیم صهیونیستی است.

رسانه‌های صهیونیستی اعلام کرده‌اند که کشتی آتش‌ گرفته در سواحل ویکتوریا در بریتیش کلمبیای کانادا متعلق به این رژیم و شرکت "تسیم" اسرائیل است.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

چاپ   ایمیل

خبرگزاری آی پرس - اخبار و رویدادهای روز تبریز، ایران و جهان بصورت تحلیلی در این خبرگزاری انتشار می یابد و رعایت اصالت منبع خبر و حفظ حریم خصوصی از اولویت های اساسی در این خبرگزاری می باشد.

تلفن تماس: 04135538205   04135541840   04135541841

همراه : 09025565962

 

صاحب امتیاز و مدیرمسئول : امیرحسین آقامی
سردبیر : غلامرضا منصوری