نماینده ولی فقیه در سپاه: زدن پهپاد کار خدا بود؛ زیرا بُرد موشک ما در آزمایش خود ۳۵۰۰ پا بود اما ارتفاع پرواز پهپاد آمریکایی ۵۵۰۰ پا بود / آمریکا قصد داشت به ایران حمله کند ولی اسرائیل و عربستان منصرفش کردند؛ گفتند اگر این اتفاق بیفتد، ایران ما را نابود

 نماینده ولی فقیه در سپاه: زدن پهپاد کار خدا بود؛ زیرا بُرد موشک ما در آزمایش خود ۳۵۰۰ پا بود اما ارتفاع پرواز پهپاد آمریکایی ۵۵۰۰ پا بود / آمریکا قصد داشت به ایران حمله کند ولی اسرائیل و عربستان منصرفش کردند؛ گفتند اگر این اتفاق بیفتد، ایران ما را نابود

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: توافق با شیطان منطقی نیست زیرا شیطان و استکبار در همان جلسه ای که با آنها توافق می کنید خیانت می کنند.

حجت الاسلام و المسلمین عبدالله حاجی صادقی شامگاه یکشنبه در جمع اساتید بسیجی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان خراسان رضوی افزود:دشمن می بیند که ما در حال نابودی او هستیم و از اصول خود دست برنخواهیم داشت به همین دلیل مهم است که هر حمله دشمن را شناسایی کرده و برای آن طرحی داشته باشیم.
وی ادامه داد: در روزهای مذاکره برجام بازار دلار نوسان داشت ولی در روزی که سپاه پهپاد آمریکا را سرنگون می کند دلار کاهش قیمت دارد.

دانشیار مجتمع عالی شهید محلاتی گفت: زدن پهپاد کار خدا بود و ما ابزار بودیم زیرا این موشک در آزمایش چند ماه گذشته خود بُرد ۳۵۰۰ پا را توانست به دست آورد در حالی که پهپاد آمریکایی در ارتفاع ۵۵۰۰ پایی در حال پرواز بود.

حاجی صادقی افزود: همچنین در آن محدوده ۲۰ هواپیمای دیگر نیز در حال پرواز بودند و شخصی که شلیک را انجام داد می گفت حدود دو ساعت در حال رصد بودم و در موقعیت مناسب فقط سه دقیقه فرصت شلیک داشتم.

وی ادامه داد: این در حالی است که پهپاد ایرانی سه ساعت و ۴۰ دقیقه بر فراز ناو آمریکا در حال پرواز بود و آنها جرات زدن آن را نداشتند و به سلامت در قشم به زمین نشست. نماینده ولی فقیه در سپاه پاسدان گفت: آمریکا به عنوان سمبل قدرت در میان بعضی از کشورهاست اما وقتی رئیس جمهوری آمریکا در مقابل رسانه ها می گوید پهپاد ایرانی را زده اند به دلیل اینکه سندی ندارد مورد تمسخر قرار می گیرد.

حاجی صادقی افزود: اگر ما توان موشکی نداشتیم اسرائیل و آمریکا در پی حمله به ایران بودند و بعد از ساقط کردن پهپاد، آمریکا قصد داشت به نقاطی از ایران حمله کند ولی اسرائیل و عربستان به آمریکا اعلام کردند که ایران به دنبال فرصتی است تا نقاط راهبردی ما را بزند و اگر این اتفاق بیفتد نابودی ما حتمی است.

وی ادامه داد: دشمن به دنبال تضعیف ولایت و اقتدارزدایی از رهبری است، آنها به دنبال تبدیل تقابل اعتقادی و مبنایی به تقابل استراتژیک و راهبردی هستند.

او اضافه کرد: آنها در پی تضعیف اقتدار و عزت ملی با دو قطبی سازی های دروغین مانند علم یا ایمان و حق یا تکلیف هستند. همچنین اغفال شدگان سعی می کنند از کلمه انقلاب نیز انقلابی زدایی کنند و وقتی که درجمع مردم در میدان آزدی گفته می شود، ما امروز آمده ایم زبان انقلاب را به روز کنیم یعنی انقلاب اهل درگیری نیست.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: سپاه وارد خدمات رسانی شده است زیرا بزرگترین مبارزه با استعمار خدمت به مردم است.

حاجی صادقی افزود: دانشگاهیان باید اهل مطالبه گری باشند و بدانید بعضی از مدیران نقش اپوزیسیون را بازی می کنند تا در مقابل اشتباهات خود مورد حمله قرار نگیرند.

وی ادامه داد: در طول تاریخ سابقه ندارد که حاکمیت دین خدا ۴۰ سال عمر کرده باشد و استکبار نیز این مطلب را متوجه شده که اگر ۴۰ سال دوم نیز شکل بگیرد دیگر جایی در دنیا نخواهد داشت و به همین دلیل باید گفت مهم ترین عرصه بصیرت درک واقعیت های بیرونی است.
او اضافه کرد: این انقلاب چون زنده است دشمن دارد و اگر انقلاب حیاتی نداشت و اثرگذار نبود استکبار با آن دشمنی پایان ناپذیر نمی کرد و حتی با گفت و گو نیز قابل حل شدن نیست، زیرا این دعوا بر سر جغرافیا نیست بلکه بر سر موجودیت است.

نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: آمریکا به صراحت بیش از ۱۰ بار اعلام کرده است پیشرفت انقلاب اسلامی به معنی مرگ تدریجی ماست و خودش را از سال ۵۷ تا کنون با ما مقایسه می کند و آن چیزی که می بیند جان گرفتن آهسته ایران است و پیش بینی امام در حال محقق شدن است که می گفت ما سنگر های کلیدی جهان را یکی پس از دیگری فتح می کنیم و آن سنگر قلب ها و افکار ملّت هاست.
حاجی صادقی ادامه داد :دشمنان جبهه ای با چهار ویژگی شامل عظمت، وسعت، نامتناجس بودن همراه با قدرت رسانه ای و تبلیغاتی بالا ایجاد کرده اند و ما طبق گفته رهبر انقلاب باید در برابر دشمن نامتجانس جبهه ای دارای تنوع ایجاد کنیم.

وی افزود: آنها در حال راه اندازی جریان نفاق جدیدی هستند تا در داخل گروه ها را به جان انقلاب بیندازند.
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: جبهه استکبار در حال حاضر ناکام مانده است ولی نا امید نیست زیرا ناامیدی یعنی دست از کار کشیدن و می خواهند ارکان انقلاب را مورد تهدید قرار دهند.

حاجی صادقی افزود: آنها به دنبال این هستند که ریشه اسلام را به وسیله مسلمانان از بین ببرند همان گونه که در صدر اسلام از این روش می خواستند سود ببرند و اگر حضرت زهرا(س) نبود از اسلام چیزی به جای نمی ماند و ایشان بود که نگذاشت اسلام از بین برود.
او ادامه داد: دشمن برای این که بتواند نیروهای انقلابی را بشکند و همچنین یک انحراف در افکار و عمل آنها ایجاد کند به دنبال این است که استقامت فکری و عملی را در جامعه از ببین ببرد لذا دست به کارهایی زده است از جمله تغییر در ذائقه مردم بدین گونه که خواست و مطالبات مردم دنیایی و بر محور دنیا باشد.
حاجی صادقی گفت: دشمن همچنین به دنبال تغییر در ذائقه سیاسی نخبگان و مسئولین است و به جای گفتمان مقاومت طرح گفتمان سازش را مطرح می کنند که در طول سالهای گذشته رهبری با این تفکر مقابله کرده اند و پیروزی رهبری در این است که همان افرد اکنون می گویند تمام اتکای ما به داخل کشور است و همه افتخار ما به مقاومت است.


چاپ   ایمیل

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید