ضرغامی: عادل فردوسی‌پور خدمات زیادی به صداوسیما کرده / باید از تصمیم گیران پرسید که چرا کارش را در شبکه ۳ ادامه نداد

 ضرغامی: عادل فردوسی‌پور خدمات زیادی به صداوسیما کرده / باید از تصمیم گیران پرسید که چرا کارش را در شبکه ۳ ادامه نداد

عزت‌الله ضرغامی، رئیس پیشین صدا و سیما در گفتگویی در برنامه باغ رمضان گفت: عادل همیشه سعی کرد روحیه دانشگاهی، علمی و حرفه‌ای خودش را حفظ کند.

عزت‌الله ضرغامی، رئیس پیشین صدا و سیما در گفتگویی در برنامه باغ رمضان درباره پشت پرده جدا شدن عادل فردوسی‌پور از صدا و سیما گفت: من از پشت پرده‌های تعطیلی برنامه نود خیلی خبر ندارم، البته معتقدم مدیران با توجه به اقتضائات مدیریتی که برایشان ایجاد می‌شود در مقطع خاصی تصمیم می‌گیرند و من در این باره نظری ندارم.

وی ادامه داد: اما اگر درباره خود عادل از من سوال کنید، راجع به او باید بگویم عادل فردوسی‌پور خدمات زیادی به سازمان و ورزش کرده است، عادل بچه با کلاسی است که همیشه سعی کرده است پرستیژ خودش را برای رسانه ملی حفظ کند، می‌دانستم بسیاری اوقات پیشنهادهای خوبی به او داده می‌شود که برنامه‌ای را اجرا کند و ده‌ها میلیون پول بگیرد، اما هیچ وقت کلاسش را به هم نزد. 

ضرغامی افزود: عادل همیشه سعی کرد روحیه دانشگاهی، علمی و حرفه‌ای خودش را حفظ کند. من در آن ده سالی که با ایشان کار کردم، کارش را موفق می‌دانم،‌ اما اینکه چه اتفاقی افتاد که نشد ایشان بعدا کارش را در شبکه سه ادامه دهد، باید از عزیزانی که تصمیم‌گیری کردند پرسیده شود.


چاپ   ایمیل

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید