دورتموند ۰ - ۰ بارسلونا؛ آبی و اناری‌پوشان با کمک تراشتگن از شکست گریختند

دورتموند ۰ - ۰ بارسلونا؛ آبی و اناری‌پوشان با کمک تراشتگن از شکست گریختند

آبی و اناری پوشان در خانه دورتموند متوقف شدند.

تیم های دورتموند و بارسلونا از هفته اول دور گروهی لیگ قهرمانان در ساعت ۲۳:۳۰ به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی بدون گل تمام شد.

نخستین موقعیت جدی بازی در دقیقه ۲۵ رخ داد که رویس با دروازه تک به تک شد اما تراشتگن مانع از گلزنی او شد. بارسا در دقیقه ۴۰ مجبور به تعویض اجباری شد و روبرتو به جای آلبا مصدوم وارد زمین شد.

سوارز در دقیقه ۴۸ صاحب موقعیت خوبی شد اما دروازه بان حریف به خوبی ضربه او را دور کرد. دورتموند در دقیقه ۵۵ بازی به خاطر خطای سمدو روی سانچو صاحب پنالتی شد اما تراشتگن با یک عکس العمل عالی پنالتی رویس را مهار کرد.

والورده پس از ضربه پنالتی تصمیم گرفت مسی و راکیتیچ را به جای فاتی و بوسکتس وارد زمین کند. الکاسر در دقیقه ۷۱ در دهانه دروازه بارسا صاحب فرصت خوبی شد اما نتوانست ضربه خوبی بزند و توپ به بیرون رفت. لحظاتی بعد این بار نوبت رویس بود که در داخل محوطه صاحب موقعیت شود اما او هم ضربه اش را به بیرون زد.

دورتموند در دقیقه ۷۷ تا آستانه گلزنی رفت اما شوت زیبای برانت به تیر دروازه تراشتگن خورد. بارسا در آخرین ثانیه های بازی روی پاس بلند سوارز نزدیک بود به گل برسد اما مدافع حریف خودش را جلوی ضربه مسی انداخت و توپ دور شد.


چاپ   ایمیل

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید